Hakkımızda


Firmamız, Uluslararası Taşımacılık sektöründe hizmet sunmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur.

Taşımacılık konularında uzman kadrosu ile sektöre yönelik talepler için farklı çözümler üretmektedir. EBAM, oluşabilecek tüm farklı taleplere cevap vermek üzere hazırlanmış olan güçlü ve spesifik çözüm odaklı filo donanımıyla, müşterilerinin en güvenilir partneri olmayı kısa sürede başarmıştır.

Doğruluk ve dürüstlük başlıca ilkelerini oluşturmaktadır. Sahip olduğumuz ilkelerimiz ve prensiplerimiz sonucunda, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yaratıcı çözümler üretmektedir. Üretim girdilerinden nihai ürün teslimatına kadar tüm süreçte müşterilerinin her zaman yanındadır.

Faaliyette olduğumuz sektörde teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı takip ederek, müşterilerimizin mevcut ya da oluşabilecek gereksinimlerini karşılıyoruz.

Tüm araçlarımız dünyanın en donanımlı araç takip sistemi ile 7/24 uydudan takip edilmektedir. Müşterilerimiz ürünlerini yükledikleri araçları kendileri takip edebilme olanağına sahiptir.

Ege bölgesi odaklı kurulan firmamız, kısa sürede Akdeniz ve Marmara bölgesinde de hakimiyet ve profesyonellik sağlamış olup, düzenli eğitimlerle yenilenen güçlü kadro ve yenilenen genç bir filoya sahiptir.

Komple taşımacılığın yanı sıra tüm Avrupa Ülkelerine ve Avrupa Ülkelerinden parsiyel olarak da hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre programlanan Roro, Kara ve Ekspres çıkışları haftanın her günü düzenli olarak yapılmaktadır.

Araç filomuz müşterilerimize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmanın yanı sıra, insan sağlığı ve çevre koruma prensibiyle en yeni ve Co2 salınımı en düşük araçlardan oluşmakta olup, tüm araçlarımız Euro V normundadır.

Almanya’da yerleşik kendi firmamız EBAM GMBH ile depolama, aktarma, mal toplama ve gümrükleme hizmetlerinin yanı sıra pazarlama ve satış faaliyetlerimizi düzenli olarak sürdürmekteyiz.